АКЦІЯ МІСЯЦЯ

pic

Оголошується акція. В останню п’ятницю місяця, 31 березня, в МЦ «Легкий Рух» у Вас буде можливість пройти консультацію стосовно проблем зі спиною. Знижка на спільну консультацію лікаря-невролога та реабілітолога: -20%. Турбують болі у спині? Тоді Вам до нас у Медичний Центр «Легкий Рух».

Розгорнути

Виставка "Дні здорового сну 2017"

pic

Правильний нічний відпочинок - це запорука здоров'я людини. Якщо людина погано висипається - це призводить до зниження активності, дратівливості, зниження рівня стресостійкості, може призводити до проблем із спиною. Питання здорового сну неймовірно актуальне у наш час. Підібрати правильний матрац серед розмаїття виробників важко, тому ми зібрали тільки найкращих. Подушки, ковдри, наматрацники та інші аксесуари для сну - це все Ви зможете знайти у Марку!

Розгорнути

Унікальна можливість. Впереше в МЦ «Легкий рух»! 27.01.2017 р.

pic

Унікальна можливість. Впереше в МЦ «Легкий рух»! 27.01.2017 р. БЕЗКОШТОВНА діагностика стану стоп на єдиній в Україні новітній німецькій комп'ютерній системі MediLogic від компанії Мілтонія (представник Bauerfeind. Попередній запис за телефоном 067 24 38 880. Подбайте про своє здоров'я!

Розгорнути

Акція місяця

pic

Оголошується акція. В останню п’ятницю місяця, 27 січня, в МЦ «Легкий Рух» проводиться безкоштовна консультація дітей віком від 6 до 16 років з проблемами спини, нижніх та верхніх кінцівок. Якщо у Вас є підозра на сколіоз, порушення постави, дисфункцій кульшових та колінних суглобів у Ваших дітей, тоді Вам до нас в Медичний Центр «Легкий Рух».

Розгорнути

Порадуйте свою половинку!

pic

Розгорнути

Знижки -20%

pic

Проводиться новорічна акція на комплекс процедур.

Розгорнути