Ударно-хвильова терапія

Ударно-хвильова терапія (УХТ) – це сучасний апаратний метод лікування, що успішно використовується в ортопедії, кардіології, урології, отоларингології, косметології. Метод базується на впливі регульованими звуковими ударними хвилями, які фокусуються в заданій ділянці організму і викликають точно направлену терапевтичну дію, не пошкоджуючи при тому навколишні тканини. В ортопедії ударно-хвильова терапія має найбільш широкий спектр показів. Вона дозволяє лікувати кісткові, хрящеві структури, м’язи, сухожилля.

Розгорнути

Значення дієти при хворобах ревматоїдного характеру

pic

Значення дієти при хворобах ревматоїдного характеру У хворобах ревматоїдного характеру головним збудником є запальний процес, який не контролюється імунною системою. Варто звернути увагу на зміцнення імунної системи та зменшення запального процесу через продукти збагачені елементами та зв’язками, що мають протизапальну дію на організм. Хто обороняє наші організми від хвороб? Це бактеріальна мікрофлора. Саме тут в оболонці кишківника є або повинні бути звичні для організму бактерії, що утворюють бар`єр для антигенів, що доходять в наш організм разом із токсинами. Бактерії, що утворюють бактеріальну флору є незамінними складниками для травлення в нашому організмі. Кожного разу все більше та й більше уваги звертається на діагностику, зв’язану зі зв’язком мікрофлори кишківника та стану здоров`я людини. Зафіксовано зв'язок між мікрофлорою кишківника та некоректною роботою функцій імунної системи, що в подальшому призводить до автоімунних захворювань.

Розгорнути

Шийний остеохондроз

pic

Шийний остеохондроз — поширене захворювання, яке все частіше турбує осіб молодого віку. Хвороба характеризується дегенеративно-дистрофічними змінами міжхребцевих дисків у шийному відділі хребта. Багато в чому розвитку патологічного процесу сприяє неправильне положення тіла, наприклад, тривале сидіння за комп’ютером. Також негативну роль у розвитку захворювання відіграють неправильна постава, малорухливий спосіб життя, незручна постіль і генетична схильність.

Розгорнути

Електротерапія

pic

Електротерапія - це один з методів фізіотерапії , заснований на контрольованому впливі на організм електричного струму , магнітних і електромагнітних полів. На сьогоднішній день відомо , що людське тіло є об'ємним провідником заряджених іонів, що мігрують у присутності електромагнітного поля. Позитивно заряджені частинки рухаються до негативного полюса, негативно заряджені - до позитивного, забезпечуючи нормальне функціонування всіх систем організму.

Розгорнути

Лазерна терапія при лікуванні діабетичної стопи

pic

За оцінками, число людей, які страждають від діабету досягає 150 мільйонів. Це число може подвоїтися до 2025 року. Індія і Китай є країнами особливо вразливими до значного збільшення захворюваності. Діабетична стопа є дуже серйозним ускладненням цукрового діабету і найбільш небезпечним фактором, що призводить до ампутації стопи. За статистикою, 60% ампутацій нижніх кінцівок, крім нещасних випадків, пов'язані з діабетичної стопи. Вчені підрахували, що 15% людей, які страждають від діабету, матимуть проблеми діабетичної стопи, де до 40% з цих випадків можуть закінчитись ампутацією.

Розгорнути