Реабілітація після реконструкції Ахіллесового сухожилка

Розгорнути

pic

Унікальна можливість. Впереше в МЦ «Легкий рух»!

Розгорнути

ВАКУУМНА ТЕРАПІЯ

pic

ВАКУУМНА ТЕРАПІЯ - це безболісний, високоефективний метод лікувального впливу на організм людини за допомогою спеціального апарату. Вакуумна терапія проводиться на різних ділянках тіла людини. Вибір зони проведення терапії залежить від діагнозу і супутніх методів лікування.

Розгорнути

Електротерапія

pic

Електротерапія - це один з методів фізіотерапії , заснований на контрольованому впливі на організм електричного струму , магнітних і електромагнітних полів. На сьогоднішній день відомо , що людське тіло є об'ємним провідником заряджених іонів, що мігрують у присутності електромагнітного поля. Позитивно заряджені частинки рухаються до негативного полюса, негативно заряджені - до позитивного, забезпечуючи нормальне функціонування всіх систем організму.

Розгорнути

Лазеротерапія

pic

Лазеротерапія - методика лікування з використанням енергії лазерного випромінювання. Вплив лазера підсилює чутливість організму до медикаментозної терапії. В результаті лазеротерапії клітини організму починають оновлюватися, ферменти активізуються, запускаються механізми саморегуляції та підвищуються природні сили організму. Під впливом такої терапії відбувається розширення капілярів, метаболізм тканин і прискорення процесів загоєння уражених ділянок.

Розгорнути