Вплив лазерної терапії на функціональний стан та больові відчуття у пацієнтів з дегенеративними змінами колінних суглобів

pic

Дегенеративні зміни у колінних суглобах охоплюються значну частину людей різного віку. Існує багато причин ризику, до яких належать: анатомічні зміни, набуті травми, вага, ревматичні хвороби , вірусні захворювання, перенавантаження. Найчастіше це люди старшої вікової карнгорії але дедалі частіше це захворювання охоплює і молодь. Лікувальною метою даного захворювання насамперед є функціональне поркщення та полегшення больового відчуття, для пришвидшення реабілітаційного процесу та якості життя пацієнтів.

Розгорнути

Методика Sling Exercise Therapy ( SET)

pic

Розгорнути

Нетримання сечі в жінок - табу в сучасній медицині ?

Нетримання сечі в жінок - табу в сучасній медицині ? Питання і відповіді Чому нетримання сечі є темою - табу? Ймовірно тому, що нетримання сечі - це проблема, яку багатьом пацієнтам соромно обговорювати з лікарем. Незважаючи на величезний прогрес в сфері діагностики і лікування нетримання сечі, суспільство й надалі не змінило свого бачення в сприйнятті цієї проблеми. Інколи сором пацієнтки такий сильний, особливо, коли лікарем є чоловік, що жінка приховує цю проблему, поки ситуація не починає порушувати нормальний ритм життя. Дослідження показують, що середній час від перших проявів хвороби до її діагностики та лікування становить близько 6,5 років. Яка епідеміологія цієї хвороби?

Розгорнути

КІНЕЗИТЕРАПІЯ

З того моменту, коли людина встала на ноги, у хребті протягом життя почали розвиватись дегенеративно-дистрофічні процеси, клінічними проявами яких є біль. Розвиток дегенеративних змін, обумовлених старінням морфологічних структур хребта та цілого організми, відображають біологічні процеси в організмі хворого. Клінічні прояви, викликані дисковими конфліктами становлять складну медичну проблематику хребта. Особливістю цього захворювання є циклічний плин з періодами частих загострень і ремісії, які приводять до тимчасової втрати працездатності й інвалідності.

Розгорнути

ЛІКУВАННЯ УЛЬТРАЗУКОМ

04-03-2015 8:27:00
pic

ЛІКУВАННЯ УЛЬТРАЗУКОМ (УЗ-терапія) засновано на впливі на організм людини звукових коливань частотою від 22 до 3 тис. герц. Вони можуть подаватися як безперервно, так і в імпульсному режимі, залежно від характеру терапії. Ультразвук виробляє на системи тіла фізико-хімічне, механічне і невелике тепловий вплив. Найважливішим є механічний фактор, викликаний акустичним тиском, завдяки якому здійснюється мікровібрація тканин і їх масаж на клітинному рівні. Термічний вплив ультразвуку сприяє розширенню лімфатичних і кровоносних судин і покращує мікроциркуляцію рідин в організмі. У результаті цього в тканинах активізується обмін речовин. Фізико-хімічний вплив збільшує інтенсивність окислювально-відновних процесів і синтезу біологічно активних сполук, зокрема, серотоніну, гістаміну та гепарину.

Розгорнути