Магнітотерапія

pic

Магнітотерапія дозволяє поліпшити загальний стан (самопочуття), підвищити опірність різним несприятливим чинникам (радіаційне опромінення) й розширити компенсаторні можливості організму. Під впливом мінливих параметрів магнітного поля відбувається тренування організму і тим самим забезпечується зменшенням метеотропности (підвищена чутливість до коливань температури) організму.

Розгорнути

Релаксуючий масаж

pic

В основному потрібен для розслаблення внутрішніх м'язів і підняття загального тонусу всього організму. Масаж релакс добре підходить для тих, хто навантажений фізичною і розумовою роботою, має психічні та емоційні навантаження.

Розгорнути

Лікувальний масаж

pic

ЛІКУВАЛЬНИЙ МАСАЖ (КЛАСИЧНИЙ) - метод лікування, який предсавляє собою сукупність механічного дозованого впливу, виробленого руками масажиста або спеціальними апаратами на шкіру, м'язи, суглоби, хребет. Лікувальний масаж стає невід'ємною частиною комплексної профілактики і лікування різних захворювань. Найчастіше масаж використовується при патології опорно-рухового апарату і різних пошкодженнях - розтягненнях, вивихах, а також при радикулітах, ішіасі, м'язової атрофії, парезах, дистрофіях та багатьох інших.

Розгорнути

АНТИЦЕЛЮЛІТНИЙ МАСАЖ

pic

Антицелюлітний масаж допомагає впоратися з явищами целюліту (структурною зміною підшкірно-жирової клітковини в області живота, сідниць, стегон) у жінок. Адже це не тільки косметична й психологічна проблема, але й можливе погіршення здоров'я (наприклад - розвиток варикозного розширення вен). Сутність цього масажу в посиленні кровообігу й обмінних процесів у підшкірно-жировій тканині.

Розгорнути

Магнітотерапія при переломах

pic

Успіхи в лікуванні під впливом магнітної сили в особливості спостерігаються при таких поширених травмах, як складні переломи кісток. Магнітне поле займає значне місце в утворенні, з'єднанні і зміцненні кісток та їх клітин.

Розгорнути