Лазеротерапія

Лазеротерапія - методика лікування з використанням енергії лазерного випромінювання. Вплив лазера підсилює чутливість організму до медикаментозної терапії. 

В результаті лазеротерапії клітини організму починають оновлюватися, ферменти активізуються, запускаються механізми саморегуляції та підвищуються природні сили організму. Під впливом такої терапії відбувається розширення капілярів, метаболізм тканин і прискорення процесів загоєння уражених ділянок. 

Лазерна терапія має вплив на імунітет, посилює лімфовідтік, розріджує кров, знижує рівень холестерину, надає антивірусний, антимікробний, знеболюючий і протиалергенний ефект. 

Як і всі методи фізіотерапії, лазеротерапія скорочує час лікування і зменшує кількість прийнятих лікарських засобів, а також запобігає перехід гострих процесів у хронічні. Сеанси лазеротерапії, що проводяться в період між лікуванням пацієнта, допомагають зміцнити загальний стан здоров'я, налагодити обмінні процеси, покращити метаболізм тканин і роботу внутрішніх органів, а також сповільнити вікові зміни. 

Тривалість сеансу лазерної терапії становить 15 хвилин. Варто відзначити, що процедура повністю безболісна. 

Показання до проведення лазеротерапії: 
- артрит,
- тендиніт,
- артроз,
- бурсит, 
- синовіт; 
- міозити; 
- ахіллодінію; 
- мігрень; 
- глибокі гематоми і трофічні виразки. 
- і багато інших захворювань.

Біологічний впливу лазеротерапії: 
В результаті локального нагрівання з внутрішньоклітинного депо звільняються іони кальцію, що призводить до запуску залежних від кальцію процесів. Що призводить до розвивитку вторинніих ефектів: в клітинах, органах і тканинах організму запускаються компенсаційні і адаптаційні реакції. В результаті лазеротерапії нормалізується метаболізм тканин, розширюються капіляри, активуються фібробласти, формується болезаспокійливий, розслабляючий, десенсибілізуючий, протинабряковий, біостимулюючий, протизапальний і бактерицидний ефект. 

ПЕРЕВАГИ ЛАЗЕРНОЇ ТЕПАРІЇ:

Більшість фахівців впевнені, що лазерна терапія набагато ефективніше інших методів, оскільки вона допомагає добре справлятися не тільки з гострими, але і хронічними болями. Лазерну терапію можна поєднувати з іншими видами лікування і використовувати її в якості доповнення. 

Компактні розміри сучасних апаратів дають можливість виконувати процедури не тільки в лікарнях, але і в будь-яких інших місцях, наприклад, на стадіоні для лікування спортивних травм і зняття больового ефекту на місці. 

Лазерна терапія сприяє полегшенню болю, викликаної тендінопатіей, ревматоїдним артритом і остеоартритом. Дана методика використовується для лікування періодонтиту та інфекцій, які розвиваються навколо зубних протезів.

На підставі численних даних основними лікувальними ефектами лазерної терапії можна вважати наступні: 

-підвищення неспецифічної резистентності організму; 
-покращення властивостей крові і мікроциркуляції; 
-регуляція гемостатичного потенціалу крові; 
-судинорозширювальний ефект; 
-нормалізація протеолітичної активності; 
-підвищення антиоксидантної активності крові; 
-стимуляція внутрішньоклітинних систем репарації ДНК при радіаційних ураженнях; 
-нормалізація обмінних процесів (білкового, ліпідного, вуглеводного, енергетичного обміну); 
-нормалізація і стимуляція регенераторних процесів; 
-протизапальну дію; 
-дезінтоксикаційну дію; 
-антиалергічну дію.