ГалМЕД 2017

pic

Ось і пройшла медична виставка ГалМЕД 2017 Дякуємо гостям з Польщі "Kinesis", "Astar" за майстер класи.

Розгорнути

Легко з «Рухом»

pic

Легко з «Рухом» Напередодні важливого матчу з «Жемчужиною» є чудові новини. Після перерви у понад місяць до тренувань у загальній групі стали центральні захисники Андрій Гурський та Іван Білий. Оборонці нашої команди успішно пройшли етап відновлення у клініці «Легкий рух».

Розгорнути

Унікальна можливість. Впереше в МЦ «Легкий рух»! 27.01.2017 р.

pic

Унікальна можливість. Впереше в МЦ «Легкий рух»! 27.01.2017 р. БЕЗКОШТОВНА діагностика стану стоп на єдиній в Україні новітній німецькій комп'ютерній системі MediLogic від компанії Мілтонія (представник Bauerfeind. Попередній запис за телефоном 067 24 38 880. Подбайте про своє здоров'я!

Розгорнути

З Новим Роком та Різдвом Христовим!!!

pic

МЦ "Легкий Рух" Зичить сонця та світлих надій, Миру й втіхи на кожному кроці, Також здійсення планів і мрій У прийдешньому Новому році! Прийміть наші щирі привітання з Новим роком та Різдвом Христовим. Бажаємо Вам зустріти Новий рік у гарному настрої зі світлими думками та хорошими намірами, які неодмінно повинні збутися. Нехай Ваші справи сприяють злагоді та миру, зростанню добробуту. Зичимо Вам здоров'я, щастя, бадьорості та успіхів!

Розгорнути

Зробіть приємний та індивідуальний подарунок коханим та близьким.

Зробіть приємний та індивідуальний подарунок коханим та близьким. Подаруйте Сертифікат: - на частковий або повний курс відновного лікування. -Курс масажів ( лікувальний, оздоровлюючий, релакс, антицелюлітний, спортивний) - консультація та огляд спеціалістів ( Ціна сертифіката 200грн. , 500 грн., 1000 грн., можливі індивідуальні замовлення сертифікатів)

Розгорнути

24-26 квітня в приміщені Легкого руху було проведено по мікрокінезотерапії перший рівень.

24-26 квітня в приміщені Легкого руху було проведено по мікрокінезотерапії перший рівень. Що таке мікрокінезитерапія? Мікрокінезитерапія (МКТ) - це назва нової французької техніки лікування. Назва методики утворено злиттям трьох слів мікро - мале, кінезі - рух, терапія - лікування. Дослівно термін можна перекласти як «лікування мінімальними рухами».

Розгорнути