Знижки -20%

pic

Проводиться новорічна акція на комплекс процедур.

Розгорнути

Порадуйте свою половинку!

pic

Розгорнути

Акція місяця

pic

Оголошується акція. В останню п’ятницю місяця, 27 січня, в МЦ «Легкий Рух» проводиться безкоштовна консультація дітей віком від 6 до 16 років з проблемами спини, нижніх та верхніх кінцівок. Якщо у Вас є підозра на сколіоз, порушення постави, дисфункцій кульшових та колінних суглобів у Ваших дітей, тоді Вам до нас в Медичний Центр «Легкий Рух».

Розгорнути

Унікальна можливість. Впереше в МЦ «Легкий рух»! 27.01.2017 р.

pic

Унікальна можливість. Впереше в МЦ «Легкий рух»! 27.01.2017 р. БЕЗКОШТОВНА діагностика стану стоп на єдиній в Україні новітній німецькій комп'ютерній системі MediLogic від компанії Мілтонія (представник Bauerfeind. Попередній запис за телефоном 067 24 38 880. Подбайте про своє здоров'я!

Розгорнути

Виставка "Дні здорового сну 2017"

pic

Правильний нічний відпочинок - це запорука здоров'я людини. Якщо людина погано висипається - це призводить до зниження активності, дратівливості, зниження рівня стресостійкості, може призводити до проблем із спиною. Питання здорового сну неймовірно актуальне у наш час. Підібрати правильний матрац серед розмаїття виробників важко, тому ми зібрали тільки найкращих. Подушки, ковдри, наматрацники та інші аксесуари для сну - це все Ви зможете знайти у Марку!

Розгорнути

АКЦІЯ МІСЯЦЯ

pic

Оголошується акція. В останню п’ятницю місяця, 31 березня, в МЦ «Легкий Рух» у Вас буде можливість пройти консультацію стосовно проблем зі спиною. Знижка на спільну консультацію лікаря-невролога та реабілітолога: -20%. Турбують болі у спині? Тоді Вам до нас у Медичний Центр «Легкий Рух».

Розгорнути