семінар по МІКРОКІНЕЗиТЕРАПІЇ

26-03-2015 19:40:00
pic

УВАГА!!!! Усі бажаючі осягнути нові знаття та освоїти сучасні методики лікування опорно-рухової системи запрошуємо на семінар по МІКРОКІНЕЗиТЕРАПІЇ.

Розгорнути

У Львові відкрився медичний центр, де безкоштовно лікуватимуть бійців АТО

26-03-2015 19:27:00
pic

В приміщенні 2-ї комунальної міської поліклініки Львова відкрився медичний центр «Легкий рух», у якому проводиться безкоштовне відновне лікування бійців АТО.

Розгорнути

24-26 квітня в приміщені Легкого руху було проведено по мікрокінезотерапії перший рівень.

24-26 квітня в приміщені Легкого руху було проведено по мікрокінезотерапії перший рівень. Що таке мікрокінезитерапія? Мікрокінезитерапія (МКТ) - це назва нової французької техніки лікування. Назва методики утворено злиттям трьох слів мікро - мале, кінезі - рух, терапія - лікування. Дослівно термін можна перекласти як «лікування мінімальними рухами».

Розгорнути

Зробіть приємний та індивідуальний подарунок коханим та близьким.

Зробіть приємний та індивідуальний подарунок коханим та близьким. Подаруйте Сертифікат: - на частковий або повний курс відновного лікування. -Курс масажів ( лікувальний, оздоровлюючий, релакс, антицелюлітний, спортивний) - консультація та огляд спеціалістів ( Ціна сертифіката 200грн. , 500 грн., 1000 грн., можливі індивідуальні замовлення сертифікатів)

Розгорнути

З Новим Роком та Різдвом Христовим!!!

pic

МЦ "Легкий Рух" Зичить сонця та світлих надій, Миру й втіхи на кожному кроці, Також здійсення планів і мрій У прийдешньому Новому році! Прийміть наші щирі привітання з Новим роком та Різдвом Христовим. Бажаємо Вам зустріти Новий рік у гарному настрої зі світлими думками та хорошими намірами, які неодмінно повинні збутися. Нехай Ваші справи сприяють злагоді та миру, зростанню добробуту. Зичимо Вам здоров'я, щастя, бадьорості та успіхів!

Розгорнути

Унікальна можливість. Впереше в МЦ «Легкий рух»! 27.01.2017 р.

pic

Унікальна можливість. Впереше в МЦ «Легкий рух»! 27.01.2017 р. БЕЗКОШТОВНА діагностика стану стоп на єдиній в Україні новітній німецькій комп'ютерній системі MediLogic від компанії Мілтонія (представник Bauerfeind. Попередній запис за телефоном 067 24 38 880. Подбайте про своє здоров'я!

Розгорнути